Plečiant teikiamų paslaugų gamą nuo 2006 metų pradėjome teikti VOLVO markės automobilių priežiūros ir remonto paslaugas. Ankstesnė patirtis dirbant su švediskais automobiliais įgalino greitai įsisavinti šios, Lietuvoje pamėgtos, automobilių gamintojos priežiūros ir remonto ypatybes. Ypač padėjo glaudus bedradarbiavimas su švedų partneriais. Todėl ir VOLVO vairuotojus užtikriname, kad paslauga yra kokybiška ir profesionali.

VOLVO automobiliams teikiamos paslaugos:

Visų VOLVO markės automobilių sistemų gedimų diagnostika:

– variklio, pakabos, stabdžių, transmisijos, valdymo sistemų, kondicionavimo įrenginių ir kt.

Visos VOLVO markės automobilio techninės priežiūros paslaugos:

– alyvos keitimas, kitų automobilio eksploatacinių skysčių (aušinimo, stabdžių, vairo stiprintuvo) keitimas, filtrų keitimas, paskirstymo ir agregatų diržų keitimas, kondicionavimo įrenginių pildymas, valdymo sistemų konfigūravimas ir kt.

Visų  VOLVO markės automobilių agregatų ir mazgų keitimas ir/arba remontas

– variklių, sankabų, mechaninių ir automatinių pavarų dėžių, pakabos dalių, stabdžių įrenginių, kondicionavimo sistemų dalių, generatorių, starterių,valdymo blokų ir kt.

Visi  VOLVO markės automobilių kėbulo remonto ir  šių automobilių kėbulo dažymo darbai:

– kėbulo detalių keitimas ir/arba remontas, plastmasinių detalių remontas, stiklų keitimas, kėbulo detalių dažymas, sąmatų sudarymas, draudiminių įvykių administravimas (dirbame su visomis Lietuvos Respublikoje veikiančiomis draudimo bendrovėmis).

Visus kėbulo remonto darbus atlieka UAB „DP Servisas“ (be partnerių ar tarpininkų paslaugų).

DP Servisas SAAB ir VOLVO autocentras