Nepriklausomai nuo to, koks atsakingas ir atidus vairuotojas esate, bet kuriuo metu galite susidurti su mažesniais ar didesniais turimos transporto priemonės gedimais. Niekas nesame apsaugoti nuo įvairių nenumatytų pavojingų situacijų, su kuriomis galime susidurti kelyje, todėl, jei jūsų transporto priemonė buvo apgadinta eismo įvykio metu ar ją pažeidė įvairūs neigiami aplinkos veiksniai – mes esame tam, kad jums padėtume.

UAB „DP Servisas“ atlieka įvairaus sudėtingumo automobilių tvarkymo darbus. Viena iš mūsų teikiamos kompleksinės paslaugos dalių yra kėbulo remontas. Kėbulo remontas apima įvairias taisymo procedūras – nuo stiklų pakeitimo, plastikinių automobilių detalių (tokių kaip bamperis, apdailos detalės) keitimo ir remonto, skirtingų kėbulo dalių tvarkymo ar pakeitimo naujomis, iki viso kėbulo geometrijos atkūrimo ir dažymo. Jei jūs turite vienokį  ar kitokį kėbulo pažeidimą, ar tai būtų korozijos paveiktos vietos, ar eismo įvykio metu atsiradę pažeidimai, ar natūralus automobilio nusidėvejimas,  mes pasiūlysime patį efektyviausią sprendimą.

Mūsų įmonėje dirba tikri savo srities specialistai, puikiai išmanantys atliekamą darbą ir turintys patirties su skirtingo lygio gedimais bei įvairiomis transporto priemonėmis. Pristatę savo automobilį į mūsų kėbulo remonto centrą, pirmiausia aptarsite matomus gedimus ir paliksite transporto priemonę išsamesnei apžiūrai. Tuomet bus atlikta išsamesnė automobilio apžiūra, nustatyta ar nėra pažeistos papildomos transporto priemonės detalės. Tuomet remonto darbų eiga ir sąmata bus suderinta su transporto priemonės savininku arba draudimo bendrovės atstovu.

 

Automobilio kaeffer kebulo remontas