Automobilių dažymas – tai transporto priemonės remonto paslaugų forma, kurią reikia atlikti vienu iš dviejų atvejų. Pirmasis, kai automobilis pažeidžiamas natūralių veiksnių, tokių kaip korozija, įvairių įbrėžimų atsiradusių plovimo metu, lako nublukimas veikiant UV spindulių. Antrasis, kuomet automobilis būna pažeidžiamas autoįvykio metu. Pažeidimai gali būti labai įvairūs, nuo įbrėžtų ar įlenktų kėbulo detalių iki stiprios kėbulo deformacijos ar kitų rimtesnių pažeidimų. Kuomet transporto priemonę yra ekonomiškai tikslinga remontuoti ir suremontuota transporto priemonė bus saugi eksploatuoti – verta patikėti šį darbą kėbulo remonto centro „DP Servisas“ profesionalams.

   Automobilių dažymas nėra tokia primityvi procedūra, kurios metu pakanka tiesiog užpurkšti dažus. Pirmiausia, dažomi paviršiai turi būti paruošti dažymui – nuvalomi seni dažai, nuvalomi korozijos židiniai, išlyginami įbrėžimai ir įlenkimai. Paruošiamieji darbai – tai bene daugiausiai laiko užimti automobilių dažymo proceso dalis. Paruošta dažymui detalė ar visas automobilis yra įvaromi į mūsų turimą dažymo kamerą, kurioje palaikoma kameros oro temperatūra, užtikrinanti optimalų dažų kietėjimo laiką. Taip pat, kameroje įrengta oro cirkuliacijos ir filtracijos sistema, neleidžianti į kamerą patekti dulkėms. Nudažyti paviršiai dengiami keliais sluoksniais lako, kad suteikti ypatingą spindesį ir apsaugoti automobilio dažus nuo išorės veiksnių.

   Automobilių dažymas – viena iš kelių mūsų kėbulo remonto centro teikiamų paslaugų. Naudodamiesi mūsų paslaugomis paliekate savo automobilį patikimose rankose. Garantuojame aukščiausią automobilių dažymo darbų kokybę, kadangi naudojame tik kokybiškas medžiagas bei profesionalius įrankius, užtikrinančius nepriekaištingą rezultatą.

 

Automobilio touran dazymas